NEUROIMPULS © 2019 | POLITYKA PRYWATNOŚCI | WARSZAWA, UL. NOWOLIPKI 12/99

ROZWÓJ OSOBISTY

Proponujemy rozwój w formie:

 

- coachingu,

- psychoedukacji,

- terapii psychologicznej,

- treningów EEG-Biofeedback,

- Biofeedback’u fizjologicznego,

- audiowizualnej stymulacji mózgu,

- treningów relaksacyjnych,

- warsztatów asertywności.

Jeszcze kilka lat temu mówiło się, że kto stoi w miejscu ten się cofa. Dzisiaj coraz częściej słyszy się, że cofa się ten, kto się nie rozwija.

 

Obecnie mówi się, że rozwój jest obowiązkiem. Świat zmienia się tak szybko, że bez rozwoju nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom stawianym nam przez rzeczywistość zawodową i osobistą. Jutro rozwój stanie się stylem bycia, sposobem na dbanie o siebie, czymś tak naturalnym jak oddychanie. Będzie tworzył przestrzeń na realizację naszego potencjału we wszystkich sferach naszego życia.

 

W Instytucie neuroImpuls stawiamy na rozwój jutra.

 

Mówimy jasno: rozwój i wprowadzanie zmian służy realizacji siebie i stawaniu się dzięki temu szczęśliwszym. Poprawa sytuacji zawodowej, zwiększenie zarobków, zwiększenie efektywności swoich działań, osiągnięcie zawodowego sukcesu, innowacyjna przedsiębiorczość, poprawa i utrzymanie na najwyższym poziomie swoich zdolności poznawczych, lepsza organizacja czasu, efektywne zarządzanie stresem, twórcze rozwiązywanie konfliktów, mistrzostwo w zarządzaniu i przywództwie,

 

równowaga między życiem osobistym i zawodowym,

 

poprawa relacji z najbliższymi, zwiększenie satysfakcji w związku, mądrzejsze wychowywanie dzieci, budowa poczucia własnej wartości, zarządzanie swoimi emocjami, realizowanie swojej wizji życia, wzrost asertywności, zwiększenie dbałości o swoje ciało i psychikę.

 

A co by było gdyby całość działała jak kostki domino? Sięgając po rozwój w Instytucie neuroImpuls znajdziesz pierwszą kostkę, dzięki czemu rozwój nastąpi we wszystkich obszarach Twojego życia.

 

Zapraszamy do umówienia się na pierwszą konsultację, podczas której wybrana zostanie najlepsza forma zajęć rozwojowych oferowanych w naszym Instytucie.